Partneři

Bennett Automobile

Vrakoviště, prodej nových i použitých náhradních dílů Opel, příp. dovoz na objednávku. Repase alternátorů, startérů, čerpadel AC. Orientace na auta ročník 1984 a výše, možnost zaslání zboží na dobírku, kvalifikovaná obsluha.

Více

Ford Mratín

Provozujeme autovrakoviště specializující se na užitková vozidla značek Ford. Nabízíme nové i použité náhradní díly.

Více

Autodily Mratín

se zabývá prodejem náhradních dílů více jak 10 let, proto máme dost zkušeností které se odráží na spokojenosti našich zákazníků. Veškeré díly máme roztříděné v regálech ve skladě, venku máme jen karosářské díly. Samozřejmostí je záruka na zakoupené díly a dobírková služba.

Více

Ecovan

Provozování vrakoviště. Prodej starších i nových náhradních dílů a součástek na dodávky všech značek a na osobní automobily Peugeot.

Více

Renault

Poskytujeme prodej použitých náhradních dílů na osobní a užitkové vozy značky RENAULT. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí své služby, avšak za standardní ceny

Email : bennettautomobile@seznam.cz

Mob: 604 489 508

Volvo Mratín

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje náhradních dílů vozů značky VOLVO vedoucí k mnoha našim spokojeným zákazníkům.

Více
Autocentrum Mratín

Auto vrakoviště vzdálené zhruba 5 km od Tesco Letňany, nedaleko od centra Prahy. Zabýváme se prodejem nových i použitých náhradních dílů. Výkupem vrakovaných aut. Naše značky: Volvo, Škoda, Seat, Rover, Renault, Opel, Peugeot, Maserati, VW, Land rover, Lamborghini, Jaguar, Ford, Ferrari, Mini, Bmw, Bentley, Audi, Aston Martin, Porsche.